A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Кобеляцької міської ради

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Постанова Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 800 "Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників" (Із змінами, внесеними згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 1133 від 27.12.2019)

Лист Міністерства освіти і науки України від 04.11.2019 № 1/9-683 "Щодо підвищення кваліфікації та атестації педагогічних працівників"

Лист Міністерства освіти і науки України від 04.03.2020 № 1/9-141 "Щодо підвищення кваліфікації закладів загальної середньої освіти" (надано роз'яснення щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти та зразки, що можуть бути використані закладом освіти для документального оформлення підвищення кваліфікації педагогічних працівників, однак не є документами єдиної форми).

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Педагогічним працівникам, які будуть проходити курсову перепідготовку у Полтавському ОІППО ім. М.В.Остроградського слід:

1) Отримати копію наказу про відрядження (видає заклад освіти), мати при собі паспорт. Посвідчення про відрядження не видається. 

2) Прибути до Полтавського ОІППО ім. М.В.Остроградського до 9.00 год. (дистанційна форма навчання), до 11.00 год. (денна, очно-дистанційна, короткотермінова форма навчання).

Керівникам  закладів освіти у табелях виходу на роботу фіксувати дні перебування педагогічних працівників  на курсах підвищення кваліфікації та у централізовану бухгалтерію сектору освіти Кобеляцької райдержадміністрації надавати копії наказів про відрядження.

Увага! Враховуючи зміни в організації освітнього процесу при ПОІППО ім. М.В.Остроградського на час карантину, слухачі курсів підвищення кваліфікації продовжують навчання з використанням дистанційних технологій і працюватимуть в online режимі за відповідними посиланнями, які надсилаються в заклади освіти щомісячно.

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень