A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Кобеляцької міської ради

Освітяни Кобеляччини – учасники  проєкту «ДІЗНайся: про дистанційне і змішане навчання»

Дата: 01.11.2024 08:35
Кількість переглядів: 20

Фото без описуГромадська спілка «Освіторія» у партнерстві з Міністерством освіти і науки України за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)  та за кошти Глобального партнерства заради освіти  (GPE) впроваджує Національну програму з навчання вчителів технікам дистанційного та змішаного навчання. Проєкт ДІЗНайся розроблено кращими дослідниками, відомими вчителями та методистами України, Великої Британії та США.

 

       Мета проєкту: розвивати цифрові навички вчителів для підготовки в усіх форматах навчання – дистанційного, змішаного та очного, що робить навчальний процес сучасним і ефективним, дозволяє швидше долати накопичені освітні втрати.

Відповідно до плану роботи Кобеляцького ЦПРПП 28-29 жовтня 2024 року проведено практико орієнтовані тренінги проєкту «ДІЗНайся: про дистанційне і змішане навчання» із педагогічними працівниками ЗЗСО Кобеляцької ТГ на базі ОЗ «Кобеляцький ліцей №1» (змішана група №1 із 36 педагогічних працівників ЗЗСО громади, тренерка Ольга Черняк, заступник директора з виховної роботи Української ЗОШ №13 Селидівської міської ради Донецької області ) та «Кобеляцький ліцей №2 імені Олеся Гончара» (група №2 із 35 педагогічних працівників Кобеляцького ліцею№2, тренерка Оксана Подлєсна, директор Української ЗОШ №13 Селидівської міської ради Донецької області).

Практико орієнтований тренінг був корисним з точки зору поглиблення знань педагогічних працівників про організацію ефективного дистанційного та змішаного навчання. Учасники заходу ознайомились із різними формами змішаного навчання, які доцільно використовувати в сучасному навчальному процесі, цифровими сервісами та інструментами, які можна використовувати для залучення здобувачів освіти до навчання; опанували теорію стилів навчання, що спираються на сенсорні особливості учнів та учениць; навчилися ефективно адаптувати власну розробку уроку для формату уроку в дистанційній та змішаній формі навчання, використовувати чат GPT та подібні ресурси штучного інтелекту в своїй роботі.

Найбільш корисними та цікавими були теми конструктору уроку, всі 4 пазли: 1 – «Планування: ідея, очікувані результати, ключові питання»; 2 – «Дизайн уроку: структура, завдання, таймінг»; 3 – «Інструменти: ресурси, практики, методики»; 4 – «Рефлексія: зворотний зв'язок, оцінювання, аналіз, висновки».

Один із пріоритетних напрямків роботи професійних компетентностей освітян – цифровізація освіти. Впевнені: учасники тренінгу стануть агентами змін серед освітянської спільноти Кобеляцької ТГ у використанні сучасних цифрових технологій, що змінить підхід до освітніх процесів та створить нові можливості. Це може стосуватися як генеративного штучного інтелекту (генерування текстів, тестових запитань, презентацій тощо), так і прогностичного штучного інтелекту (аналіз результатів учнів і пропозицій оптимальних стратегій для їх поліпшення). Безоплатно, у змішаному форматі освітяни Кобеляччини підвищили кваліфікацію та отримали відповідні сертифікати на 15 год. від громадської спілки «Освіторія».

Дякуємо адміністрації опорних закладів «Кобеляцький ліцей №1» (дир. Яків Постольник) та «Кобеляцький ліцей №2 імені Олеся Гончара» (дир. Олексій Даценко) за створені умови для проведення практико орієнтованого тренінгу, Галині Сабадирь, директору Кобеляцького БДЮТ імені Миколи Андрійовича Касьяна, та керівникам гуртків закладу за теплий прийом колег з Донеччини, за подаровану можливість перебувати в оточенні позитивних і доброзичливих людей.

Відбудовуймо разом Нову Україну! Разом ми змінимо світ!

 

              Підготувала Світлана Левченко, директор Кобеляцького ЦПРПП

 

Більше фото тут https://drive.google.com/drive/folders/1hyIO78O4qmBKcclmBkQEySW0IEm1FVDi

 

 

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису
 

 

 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень