A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Кобеляцької міської ради

НУШ: відповідаємо на виклики

Дата: 03.04.2024 14:16
Кількість переглядів: 41

 02 квітня 2024 року на базі КУ «Кобеляцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» розпочалися онлайн-навчання (4-ї групи) вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Кобеляцької міської ради та Білицької селищної ради за Програмою «Нова українська школа: відповідаємо на виклики». Мета навчань: підвищення рівня професійних компетентностей учителів початкових класів, необхідних для ефективної організації освітнього процесу у ІІ циклі початкової освіти в умовах реалізації завдань Концепції НУШ.

 

       Класоводи разом з регіональними тренерами Колковою С.А., консультантом  КУ «Кобеляцький центр професійного розвитку педагогічних працівників»,  Пелюхнею Л.В., заступником директора з навчально-виховної роботи ОЗ «Кобеляцький ліцей №2 імені Олеся Гончара», та Льовіною С.О., практичним психологом ОЗ «Кобеляцький ліцей №2 імені Олеся Гончара», розглянуть чотири модулі: формувальне оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи; реалізація діяльнісного підходу у ІІ циклі початкової освіти; організація освітнього процесу в умовах інклюзивного навчання; використання цифрових технологій та технологій дистанційного навчання. По закінченню навчань за Програмою «Нова українська школа: відповідаємо на виклики» учасники отримають сертифікати встановленого зразка.

       Педагоги працюватимуть у формі дистанційного навчання в синхронному та асинхронному режимі, зустрічатимуться під час онлайн-конференцій та виконуватимуть завдання у створеному віртуальному класі Google Classroom.                          У ході першої онлайн-зустрічі розглянули засоби організації дистанційного навчання, способи взаємодії між учасниками освітнього процесу під час дистанційного навчання, електронні освітні ресурси для створення власних навчальних матеріалів, тестів і вправ; працювали у віртуальному класі та з інтерактивною дошкою Jamboard; створили спільну презентацію. 

     Навчаємося разом, удосконалюємося, змінюємося … і творимо! Успіхів у навчанні, приємних вражень, нових знань, творчих ідей, миру та спокою в Україні!

 

                                                                                           Підготувала Світлана Колкова

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень