A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Кобеляцької міської ради

НУШ: від ідеї - до реалізації

Дата: 28.03.2024 11:33
Кількість переглядів: 29

Фото без опису26 березня 2024 року на базі КУ «Кобеляцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» проведено методичні перегуки для вчителів початкових класів з проблеми «НУШ: від ідеї - до реалізації». У ході зібрання учасники провели цікавий екскурс по етапах реалізації Нової української школи в початковій ланці, звернули увагу на  виклики, які виникають зараз в освітніх реаліях воєнного часу та  окреслили подальші шляхи втілення в життя реформи НУШ.

 

       Колкова С.А., консультант КУ «Кобеляцький центр професійного розвитку педагогічних працівників», акцентувала увагу присутніх на тому, що учитель – головний рушій змін в освіті. Важливо, щоб він оволодів новітніми технологіями та інструментами навчання. Тому забезпечення професійного та особистісного зростання педагогів – важлива умова організації якісного навчання в НУШ. Світлана Андріївна презентувала електронні освітні ресурси для створення власних дидактичних матеріалів, тестів і вправ.  

       Душка О.І., учитель початкових класів ОЗ «Кобеляцький ліцей №2 імені Олеся Гончара», охоче поділилася досвідом роботи з проблеми «Організація освітнього процесу дитини з ООП. Співпраця учителя й асистента. Співвикладання» та наголосила, що асистент учителя не є персональним педагогом для одного чи декількох учнів, він надає допомогу вчителю в організації освітнього процесу в класі.

     Донченко Т.С., учитель початкових класів ОЗ «Кобеляцький ліцей №1» та Коренівська Т.І., учитель початкових класів ОЗ «Кобеляцький ліцей №2 імені Олеся Гончара», обговорили з учасниками заходу систему оцінювання навчальних результатів здобувачів освіти. Вони наголосили на алгоритмі роботи вчителя щодо організації формувального оцінювання; познайомили з інструментами формувального оцінювання, організацією само та взаємооцінювання.

     Цікавим та змістовним був виступ Гресь Л.М., учителя початкових класів

Іванівського ліцею, з проблеми «Використання методичного прийому «Фішбоун» на уроках у початкових класах». Даний метод спрямований на розвиток критичного мислення учнів на різних етапах уроку. Суть прийому – встановлення причинно-наслідкових взаємозв’язків між об’єктом аналізу і факторами, які впливають на нього. Людмила Михайлівна презентувала фрагменти уроків української мови та «Я досліджую світ» з використанням даного прийому.

     Досвідом роботи з використання LEGO-технологій на уроках математики
в початковій  школі поділилася Калитка М.П., учитель початкових класів ОЗ «Кобеляцький ліцей №1», учасник Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2023». Педагог,
презентуючи цікаві ігри та вправи, які впроваджує у своїй педагогічній діяльності, довела, що використання LEGO урізноманітнює і надає творчої зацікавленості у навчальному процесі, сприяє розвитку логічного мислення, вчить дітей конструювати, фантазувати.     

       Переконана, що учасники семінару отримали нові ідеї, які допоможуть їм у повсякденній роботі та сприятимуть удосконаленню практичних навичок щодо використання інноваційних методів та прийомів для забезпечення професійного зростання. Адже, вчитися легко, коли вчитися цікаво!

      Дякуємо вам, учителі-першопрохідці, за активну участь у творенні Нової української школи. Співпраця з вами, колеги, зміцнює нашу віру в успіх освітньої реформи.

     Навчаємося разом, удосконалюємося, змінюємося … і творимо!

     Миру та спокою в Україні!

             

 

                                  Світлана Колкова, консультант Центру

 

З матеріалами зустрічі можна познайомитися за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/1xwbaShZ64jX6gTq0V7wqWLU2Ol467NTV?usp=sharing

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень