A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Кобеляцької міської ради

Всеукраїнський конкурс творчих робіт "Національно-патріотичне становлення молоді"

Дата: 09.11.2023 15:59
Кількість переглядів: 95

Інститут політико-правових та релігійних досліджень проводить Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді» з нагоди відзначення Дня Соборності України (далі - Конкурс).

Конкурс проводиться Інститутом політико-правових та релігійних досліджень за підтримки органів державної влади, місцевого самоврядування, провідних творчих та громадських об’єднань, наукових установ тощо.

Метою Конкурсу є сприяння утвердженню української національної та громадянської ідентичності, поширення патріотичних ідей, виявлення і підтримка обдарованої молоді, заохочення до патріотичної творчості захисників і захисниць України через участь у мистецьких проектах, підвищення рівня обізнаності про історію становлення сучасної української культури й мистецтва, створення умов для її творчого зростання.

До участі у Конкурсі запрошуються учні, члени Малої академії наук України, студенти закладів вищої освіти, аспіранти закладів вищої освіти та наукових установ України, молодь, інші зацікавлені особи.

Конкурс проходить з 10.10.2023 по 22.01.2024.

Прийом конкурсних робіт здійснюється з 10.10.2023 по 06.01.2024.

Конкурсні роботи направляються на е-адресу Інституту політико-правових та релігійних досліджень (е-mail:institute2014@ukr.net), вказавши у темі повідомлення «ПІБ_на Конкурс», одночасно заповнюється заявка за посиланням: https://cutt.ly/zwmpRNHN

Додаткова інформація: https://www.facebook.com/institute2015

Положення про Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді» з нагоди відзначення Дня Соборності України


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень