A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Кобеляцької міської ради

Форум учнівського самоврядування Кобеляцької громади

Дата: 03.11.2023 15:23
Кількість переглядів: 74

02 листопада 2023 року на базі відділу освіти Кобеляцької міської ради проведено форум учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти з проблеми «Розвиток соціальної активності учнівської молоді».

 

      У роботі форуму взяли участь 34 лідери учнівського самоврядування, заступники директора з виховної роботи, педагоги-організатори закладів загальної середньої освіти Кобеляцької міської ради та Кобеляцького ліцею Полтавської обласної ради; Пилипенко Н.В., голова молодіжної організації Кобеляцької міської ради «Молодь Кобеляччини»; Колкова С.А.,  консультант КУ «Кобеляцький центр професійного розвитку педагогічних працівників».

     Відкрила роботу заходу та привітала присутніх Колкова С.А.. Вона наголосила на тому, що наші діти зараз вражають своєю активністю, патріотизмом, у них скільки енергії й цікавих ідей. Пишаємося ними, будемо й надалі підтримувати й реалізовувати разом нові проєкти та втілювати нові ідеї у життя громади.  Адже саме в їхніх руках майбутнє нашого міста й нашої країни. Світлана Андріївна провела ранкове коло, під час якого діти познайомилися, порухалися, обмінялися цікавими ідеями, склали груповий контракт для ефективної подальшої роботи, наповнили «скриню очікувань». Вправи «Знайомство», «Коло асоціацій», «Перетворення», «Ураган» налаштували учасників зібрання на позитивний та робочий лад.

     Чуніхіна Н.В., заступник директора з виховної роботи ОЗ «Кобеляцький ліцей №2 імені Олеся Гончара», зосередила увагу присутніх на питанні «Учнівське самоврядування і Закон». У своєму виступі Наталія Василівна розглянула ст. 28 Закону України «Про повну загальну середню освіту», Положення про учнівське самоврядування, мету, завдання учнівського самоврядування, наголосила на правах та обов’язках членів учнівського самоврядування.

     Пилипенко Н.В. розповіла про історію створення молодіжної організації в громаді «Молодь Кобеляччини», проведення перших установчих зборів, про співпрацю з Полтавською обласною молодіжною організацією; поділилася досвідом роботи з впровадження цікавих проєктів, проведення акцій; окреслила перспективні плани діяльності організації та закликала учнівську молодь бути активною, рішучою та ініціативною,  долучатися до ухвалення рішень на рівні громади.

      У ході тренінгу «Ми одна команда! Тимбілдинг або командоутворення», який провела Ярмоленко О.О., педагог-організатор ОЗ «Кобеляцький ліцей №1», учні навчалися командної роботи, прийомам вироблення загальної стратегії, навичкам співпраці та знаходження компромісу.

    Підсумовуючи заняття, лідери учнівського самоврядування створили з паперу образ «символічного себе» та переконалися, що хоч всі вони дуже різні, але інколи їх мрії та бажання збігаються, а їх спільна мета – пізнавати світ, рости й товаришувати, а спільна мрія – мрія про щасливе мирне майбутнє.

     Завершився форум вправою «Відкритий мікрофон». Діти говорили про те, що такі зустрічі можуть стати поштовхом для учнів закладів освіти активніше долучатися до роботи учнівського самоврядування та змінювати життя учнівської спільноти на краще; разом спланували проведення наступних зустрічей.

                                                                                                                                       Підготувала Світлана Колкова

Більше фото тут

https://drive.google.com/drive/folders/15VnPEkTOcugNf564Z_3E_27pkAQeHoRj?usp=drive_link

    

     

            

   

  

 

 

 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень