A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Кобеляцької міської ради

22 серпня 2023 року відбулася обласна нарада щодо впровадження Програми шкільного харчування Всесвітньої продовольчої програми ООН

Дата: 29.08.2023 16:36
Кількість переглядів: 74

В 2023-2024 навчальному році Всесвітня продовольча програма ООН WFP розпочала реалізацію Програми шкільного харчування в закладах освіти Полтавської області.

6 закладів загальної середньої освіти Кобеляцької міської ради беруть участь у даному проєкті. Це такі заклади як Дашківський, Іванівський, Світлогірський, Озерський ліцеї, опорний заклад «Кобеляцький ліцей №1», Кобеляцька гімназія №3 Кобеляцької міської ради. Реалізація даного проєкту розпочнеться з жовтня 2023 року.

Головна мета полягає у  підтримці навчальних закладів у виконанні завдань реформи шкільного харчування та допомогти батькам, які постраждали від війни та мають економічні складнощі, у частковому відшкодуванні плати за шкільне харчування.

Першими учасниками впровадження Програми стали школи Київської області. Після оцінки результатів Програми,  дійшли висновку, що школам вдалося залучити більше дітей до програми шкільного харчування, завдяки зменшенню батьківської плати. Крім того, якість страв була покращена шляхом використання більш корисних та поживних продуктів. Команда Програми шкільного харчування не лише надає фінансову підтримку, але й сприяє підвищенню знань кухарів та персоналу, що організовує харчування.

 

 

 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень