A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Кобеляцької міської ради

Навчання вчителів початкових класів завершилися

Дата: 01.05.2023 16:19
Кількість переглядів: 30

27 квітня 2023 року на базі КУ «Кобеляцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» завершилися навчання вчителів початкових (3-х) класів закладів загальної середньої освіти Кобеляцької міської ради та Білицької селищної ради за Програмою «Нова українська школа: відповідаємо на виклики».

Учасники заходу розглянули четвертий модуль Програми тренінгів "Реалізація діяльнісного підходу у другому циклі початкової освіти". Говорили про зміст діяльнісного підходу в освітньому процесі, принципи та характеристики діяльнісного підходу, структуру діяльнісного уроку, працювали у віртуальному класі Google сlassroom та виконували практичні роботи.

По завершенню зустрічі вчителі отримали кейс навчально-методичних матеріалів для реалізації діяльнісного підходу у своїй діяльності.

(https://drive.google.com/drive/folders/1_FP9TTpXVYR4v8DY14F599bs_545p3KQ?usp=sharing)

Колкова С.А. та Пелюхня Л.В., тренери НУШ, наголосили на важливості реалізації реформи загальної середньої освіти «Нова українська школа», подякували присутнім за сумлінну працю, професіоналізм і побажали творчих злетів, натхнення та оптимізму.

Навчання завершилися. Попереду тестові випробування. Успіхів Вам, колеги!

 

 

                                                                                                           Підготувала Світлана Колкова

 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень