Відділ освіти Кобеляцької міської ради

Результати обласних змагань з волейболу та міської Гімназіади

Дата: 20.10.2023 15:29
Кількість переглядів: 59

18 жовтня 2023 року в м. Лубни відбулися обласні змагання команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти  з волейболу серед дівчат 2007-2008 років народження. В змаганнях взяли участь 6 команд, а саме: Кобеляцька ДЮСШ (тренер Д.Середа), ДЮСШ Чутове, ДЮСШ Семенівка, ДЮСШ Диканька, ДЮСШ Лубни та ДЮСШ Миргород. В результаті жеребкування до нашої групи потрапили такі команди ДЮСШ Миргород та ДЮСШ Диканька. З командою  ДЮСШ Миргород наші дівчата зіграли з рахунком 2:0 на нашу користь, а от команді ДЮСШ Диканька нажаль поступилися з рахунком 1:2 і у підсумку зайняли 2 місце в підгрупі. Нашими суперниками у боротьбі за 3-4 місце стала команда ДЮСШ Чутове. За результатами останньої гри  наші дівчата впевнено обіграли команду конкурентів з рахунком 2:0 та посіли III призове місце. По завершенню змагань призери  були нагороджені кубком та грамотами.

19 жовтня 2023 року в рамках проведення міської Гімназіади відбулися змагання з легкої атлетики серед команд ліцеїв та гімназій.

За результатами змагань серед гімназій III місце посіла Василівська гімназія (директор О. Вазерцева, вчитель В. Вазерцев),  II місце зайняла Вільховатська гімназія (директор І. Біленко, вчитель Є. Яценко), I місце виборола Бродщинська гімназія (директор О. Яріз, вчитель С. Митько).

За результатами змагань, серед ліцеїв III місце посіла команда Шенгурівського ліцею (директор Т. Коваль, вчитель В. Ярмоленко), II місце зайняла команда ОЗ «Кобеляцький ліцей №2 ім. Олеся Гончара» (директор П. Тараненко, вчитель О. Золотухін), переможцями змагань стала команда ОЗ Кобеляцький ліцей №1 (директор Я. Постольник, вчитель Б. Андронов). По завершенню змагань призери  були  нагороджені грамотами відділу освіти Кобеляцької міської ради.