Відділ освіти Кобеляцької міської ради

Онлайн нарада керівників закладів загальної середньої освіти

16 квітня 2021 року начальником відділу освіти міської ради Коваль Н.М. проведено онлайн нараду керівників закладів загальної середньої освіти Кобеляцької міської ради.

 У ході наради обговорено питання щодо порядку закінчення 2020-2021 навчального року, звільнення учнів 4, 9, 11 класів від державної підсумкової атестації, оформлення документів про освіту.

Наголошено на дотриманні законодавства щодо строкових трудових договорів з педагогічними працівниками, яким виплачується пенсія за віком. Також до відома керівників доведено постанову Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 р. № 305 « Про затвердження порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».

Консультантом КУ «Кобеляцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Колковою С.А надано рекомендації з підготовки аналітичної довідки щодо діяльності психологічної служби закладів загальної середньої освіти. За підсумками наради керівникам закладів освіти дано відповідні доручення.

 « повернутися до списку новин