Відділ освіти Кобеляцької міської ради

Нарада керівників закладів загальної середньої освіти

 23 вересня 2021 року начальником відділу освіти Кобеляцької міської ради Наталією Коваль проведено нараду керівників закладів загальної середньої освіти Кобеляцької громади за участі представників Держпродспоживслужби в Полтавській області.

На засіданні розглянуто питання щодо організації роботи закладів освіти відповідно до встановлених карантинних обмежень згідно з постановою МОЗ від 06.09.2021 №10. Наголошено на дотриманні  протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

       Олег Митько - заступник начальника Полтавського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області повідомив, що відновлюються перевірки закладів освіти щодо дотримання протиепідемічних заходів, роз’яснив норми законодавства щодо організації харчування учнів, а також наголосив, що НАССР у навчальних закладах – важливий інструмент для контролю безпеки харчування. Адміністрація закладів зобов’язана постійно підтримувати функціонування принципів системи HACCP на харчоблоках. Головним завданням системи HACCP є аналіз небезпек і проведення поетапного контролю за всіма етапами приготування страв і продуктів харчування, починаючи від прийому продуктів на склад і до моменту подачі готової страви.

Також розглянуто питання щодо проведення чергової атестації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти  та дано доручення подати списки працівників, які будуть атестуватися у 2021-2022 навчальному році. « повернутися до списку новин