A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Кобеляцької міської ради

Заклади освіти Кобеляцької громади готові до нового навчального року

Дата: 23.08.2023 14:30
Кількість переглядів: 60

Традиційно, у серпні кожний заклад освіти повинен пройти перевірку, показати свою готовність до роботи у новому навчальному році.

Тому з 15 по 21 серпня 2023 року спеціальною комісією, до складу якої залучили представників  Полтавського районного управління ГУ ДСНС у Полтавській  області, районного управління Держпродслужби та районного управління поліції, здійснили перевірку готовності закладів освіти  Кобеляцької міської ради до нового навчального року за всіма напрямами діяльності.

Робочою групою було перевірено 33 заклади дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Кобеляцької громади. Під час огляду особлива увага членів комісії приділялась питанням облаштування та проведення ремонтних робіт в укриттях, наповнюваність початкових класів відповідно до вимог Нової української школи, санітраний стан харчоблоків тощо.

 Керівникам закладів вдалося виконати значний обсяг робіт та створити комфортні умови для навчання дітей.Члени комісії відзначили, що усі заклади освіти підготовлені до нового 2023/2024 навчального року.

             


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень