A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Кобеляцької міської ради

Міжобласний турнір з футболу серед юнаків 2010 р.н., присвячений 30-й річниці Незалежності України

Дата: 31.08.2021 09:36
Кількість переглядів: 11

27-29 серпня 2021 року у смт.Царичанка відбувся міжобласний турнір з футболу серед юнаків 2010 р.н., присвячений 30-й річниці Незалежності України, у яких взяло участь 6 команд.

Команда «Лідер» Кобеляцької ДЮСШ (тренер В.Білорибець) взяла участь у цих змаганнях.  Змагання проходили за коловою системою. Наша команда три гри впевнено виграла у таких команд: 5-1 у ДЮСШ смт.Царичанка, 5-0 у «Надії» м.Кам’янське, 6-1 ДЮСШ смт.Петриківка, поступились 0-4 ДЮСШ м.Новомосковськ та зіграли 0-0 з однолітками МДЮСШ м.Дніпро, набравши 7 очок наші юні футболісти посіли  друге місце, перше МДЮСШ м.Дніпро, а третіми фінішували юнаки ДЮСШ м.Новомосковськ. Наші футболісти були нагороджені срібними медалями та грамотами. Кращим гравцем у нашій команді визнано Максима Кишку, а воротарем Михайла Беззуба. До складу команди також ввійшли: Дмитро Ясинський, Михайло Михайлець, Богдан Мурейко, Кірілл Хорішко, Іван Гуєвський, Ярослав Малека, Іван Попик, Віталій Кликов, Микола Скрильник,Костянтин Ляшенко, Андрій Мотренко, Тимур Скакун.