Відділ освіти Кобеляцької міської ради

Спортивні новини

Дата: 02.12.2021 09:07
Кількість переглядів: 8

28 листопада в м.Бровари відбувся 2 тур Вищої ліги Чемпіонату України з футзалу серед жіночих команд у групі «С», де  вихованки команди «Лідер» Кобеляцької ДЮСШ зустрічалися з місцевою командою «МФК Бровари-Фенікс». Гра розпочалася для наших дівчат добре забивши два гола трішки розлабились і на перерву пішли за нічийного рахунку 2-2. Та в другому таймі зібрались і забили 4 голи, рахунок гри 6-2 на користь наших футзалісток.

29-30 листопада в м.Світловодськ відбувся відбірковий етап Чемпіонату України з футзалу молодшої вікової категорії серед дівчат 2009-2010 р.н. Всього стартувало близько сорока команд, в нашій групі «Д» взяло участь 5 команд. Кобеляцькі футзалістки посіли третє місце, і потрапили в наступний етап змагань Першої ліги, здобувши дві перемоги 2-0 над господарями майданчика та 2-1 у команди «КДЮСШ-1» м.Черкаси. Програли команді «Дніпро-1» 7-0 та «ДЮСШ ім.Бутовського» з м.Полтава 3-0.