A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Кобеляцької міської ради

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС на заміщення вакантної посади провідний спеціаліст відділу освіти Кобеляцької міської ради

Дата: 24.05.2021 09:06
Кількість переглядів: 16

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови КМУ від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», відділ освіти Кобеляцької міської ради

 

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади -

 

Провідний спеціаліст відділу освіти Кобеляцької міської ради, - 1 (одна) штатна одиниця.

Загальні вимоги до кандидатів:   громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня магістра (спеціаліста); вільне володіння  державною мовою; вміння працювати на комп’ютері на рівні користувача (програми пакету Microsoft Office, володіння пошуковими системами Internet).

Для участі у конкурсі подаються такі документи:

1) заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування;

2) заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

 3) 2 фотографії розміром 4х6 см;

4) копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

5) копія документа, яка посвідчує особу;

6) декларація  особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції;

7) копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

8)  письмова згода на обробку персональних даних.

Посадовий оклад – 4900 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг посадової особи органів місцевого самоврядування, премія (за наявності достатнього фонду оплати праці).

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків надається за телефоном 3-14-45.

Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад державних службовців, конкурсанти складають у письмовій формі іспит на знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту», інші законодавчі та підзаконні акти, що регламентують діяльність відділу освіти міської ради.

Термін прийняття документів для участі у конкурсі протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу (останній день прийому документів 22 червня 2021 року).

Звертатися за адресою: вул. Шевченка, 28/20, м. Кобеляки, Полтавська область, 39200, тел.: (05343) 3-14-63 (відповідальна особа за прийом документів – Наталія Валеріївна Царичанська), факс: (05343) 3-14-45.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень