Відділ освіти Кобеляцької міської ради

Стартував ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів для здобувачів освіти ЗЗСО Кобеляцької міської ради

        28 січня 2023 року учні закладів загальної середньої освіти Кобеляцької міської ради  взяли участь у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології і правознавства та обласному етапі ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса  Шевченка.

    ІІІ (обласний ) етап проводиться цього року у дистанційній формі з дотриманням законодавства України  в частині забезпечення заходів безпеки, пов'язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні, законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної  хвороби COVID - 19. Педагогічними працівниками Кобеляцького центру  професійного розвитку  педагогічних працівників у співпраці з освітянами Кобеляцької міської ради забезпечено відповідні умови для участі школярів у обласних змаганнях. Під час повітряних тривог їх перміщували у безпечне місце.

     Команду переможців ІІ етапу з біології представляли учні ОЗ "Кобеляцький ліцей №1» Ярмоленко Вікторія  (8 клас) та Гребенюк Іван (10 клас), учениця ОЗ "Кобеляцький ліцей №2» Остапенко Анна (11 клас); команду з правознавства – з ОЗ "Кобеляцький  ліцей №1»  Перебийніс Анастасія (9 клас) та  ОЗ "Кобеляцький ліцей №2» Гордійко Анастасія (10 клас).

   Завдання ІІІ (обласного) Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка виконували учениці із ОЗ "Кобеляцький ліцей №1» Зінченко Анна (8 клас) та ОЗ "Кобеляцький ліцей №2» Годзь Катерина(6 клас).

     Про результати участі у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів можна дізнатися на вебсайті Полтавської академії неперервної освіти ім. М. В. Остроградського у розділі «Олімпіади» за покликанням http://pano.pl.ua/olimp-konkursy/vseukrainska-uchnivska-olimpiada/iii-oblasnyi-etap-vseukrainskykh-uchnivskykh-olimpiad-z-bazovykh-dystsyplin-u-2022-2023-n-r та розділі «Конкурси для дітей» за покликанням http://pano.pl.ua/olimp-konkursy/kd/mizhnarodnyi-movno-literaturnyi-konkurs-uchniskoi-i-studentskoi-molodi-imeni-tarasa-shevchenka.

Тож вітаємо майбутніх переможців, їх наставників та батьків.

                                                                                 Любов Хома, консультант КУ «Кобеляцький ЦПРПП»

   

 « повернутися до списку новин